Beykoz Kiralık Forklift

İstanbul Beykoz Kiralık Forklift Hizmetlerinde lider olan Firmamız Köksallar Forklift , kiralık forklift kosunda da 7/24 müşterilerimize destek sunuyoruz.

İşiniz günün hangi saatinde olursa olsun İstanbul Beykoz forklift kiralama hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz. Operatörlerimiz iş güvenliği yönergeleri gereği eğitimli olup iş kazaları konusunda büyük hassasiyetle çalışmaktadırlar.

Müşteri memnuniyetine özen göstererek çalışan bir firmayız. Şantiye, depo ve iş yerlerinizdeki çalışmalarınız için gönül rahatlığı içinde Köksallar Forklift Kiralama hizmetini kullanabilir, vakit kaybı yaşamadan hızlıca yükleme, boşaltma, taşıma ve istifleme işlemlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz.


7/24 İletişim için

0532 056 82 60 – 0544 912 45 32

numaradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Forklift Kiralama Periyodlarımız: Günlük kiralama, haftalık kiralama, aylık kiralama, yıllık kiralama ve parsiyel yada saatlik olarak kiralama yapabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Forklift Kiralama FiyatlarıFiyatlar hakkında detaylı bilgi için hemen 0532 056 83 60 – 0544 912 45 32 nolu numaradan arayabilir, detayları anlattığınızda firma yetkilimiz işinizin gerektirdiği tonajı, yüksekliği ve bulunduğunuz mesafeyi baz alarak size en uygun kiralık forklift fiyatları oluşturacağından emin olabilirsiniz.