Hizmetlerimiz

Forklift Kiralama Hizmeti

Köksallar Forklift Kiralama ile zamandan, çalışan sayısından ve maliyetten tasarruf edilir.

Ana işe konsantrasyon ve direk kazanç sağlanır.
Kiralama faturası ile vergilendirmede avantaj sağlanır.
Periyodik servis, bakım, onarım masrafları olmaz.
Acil ihtiyaçlar için yedek...

Hizmet verdiğimiz Bölgeler :

Anadolu Yakası Forklift Kiralama, Ataşehir Forklift Kiralama Bostancı Forklift Kiralama, Kadıköy Forklift Kiralama Maltepe Forklift Kiralama, Gebze Forklift Kiralama Tuzla Forklift Kiralama, Beykoz Forklift Kiralama Çekmeköy Forklift Kiralama, Kartal Forklift Kiralama Pendik Forklift Kiralama, Sancaktepe Forklift Kiralama Sultanbeyli Forklift Kiralama, Şile Forklift Kiralama Ümraniye Forklift Kiralama, Üsküdar Forklift Kiralama

Oto Kurtarma Hizmeti

Köksallar Oto Kurtarma Hizmeti ile Her Zaman Yanınızdayız.

Oto kurtarma araçlarımızla, yolda arıza ya da kaza yapıp mahsur kalan araçlarınızın bir yetkili servise veya tamirciye götürülmesini sağlıyoruz. Bu sayede mahsur kalan araçlar servislerde tamir edilerek eski çalışır hallerine getirilerek yola devam etmemizi sağlıyoruz. Çektiğimiz Tüm Araçlar Şirketimiz Tarafından sigortalı olarak çekilir.

Hizmet Bölgerlerimiz :

Anadolu Yakası Araç Kurtarma, Ataşehir Araç Kurtarma Bostancı Araç Kurtarma, Kadıköy Araç Kurtarma Maltepe Araç Kurtarma, Gebze Araç Kurtarma Tuzla Araç Kurtarma, Beykoz Araç Kurtarma Çekmeköy Araç Kurtarma, Kartal Araç Kurtarma Pendik Araç Kurtarma, Sancaktepe Araç Kurtarma Sultanbeyli Araç Kurtarma, Şile Araç Kurtarma Ümraniye Araç Kurtarma, Üsküdar Araç Kurtarma

Kartal Kiralık Forklift

İstanbul Anadolu Yakasında Forklift İhtiyaçlarınıza Lider Firma - Köksallar Forklift

Köksallar Forklift Kiralama ile Aylık kiralık forklift ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.

Köksallar Forklift Kiralama ile Kiralık forklift ödemeleri, şirket bilânçosunda pasifte yer almadığı için kredi imkânlarını etkilemez

Köksallar Forklift Kiralama ile Forklift kiralamada; şirket sermayesinde bu hizmet için, toplu bir para çıkışı olmaz ve şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.

Köksallar Forklift Kiralama ile Kiralık forklift bedeli için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar.

Köksallar Forklift Kiralama ile Forkliftlerin periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler (MMO Muayene raporları vs) forklift kiralama süresi boyunca; forklift kiralama şirketi tarafından yapılır.

Köksallar Forklift Kiralama ile Anlaşmaya göre kiralama, operatörlü yapılırsa şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.

Köksallar Forklift Kiralama ile Operasyonel forklift kiralama bu yönü ile; muhasebeye zaman açısından ciddi avantajlar yaratır.